Alaçatı'nın Doğal Güzelliğini Keşfedin

Alaçatı’nın kalbinde, tarihle modernliğin buluştuğu bir köşede, Katre Hotel; sadece bir konaklama yerinden çok daha fazlasını sunuyor. Necdet Evliyagil’in mirasından ilham alarak inşa edilen bu taş otel, Alaçatı’nın ruhunu her köşesinde hissettiriyor. Misafirlerimize özgün bir Alaçatı deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz. Yerel bilgilerimiz ve kişiye özel concierge servisimizle, Alaçatı'yı gerçek bir Alaçatılı gibi keşfetmenizi sağlıyoruz. Restoran rezervasyonlarından, ücretsiz plaj girişleri ve havaalanı transferlerine kadar tüm detayları özenle planlıyoruz.

Her Mevsim Eşsiz Bir Tatil Deneyimi

Katre Kahvaltı kafemiz, sağlıklı ve lezzetli kahvaltı anlarınız için sizi bekliyor. Figen Mertol’un elinden çıkan şeker içermeyen reçeller ve ev yapımı lezzetler, sabahlarınıza tat katacak. Sağlıklı yaşam felsefemizi, mutfağımızda rafine şeker yerine meyve konsantresi, iyotlu tuz yerine deniz tuzu kullanarak yansıtıyoruz. Katre Hotel, sıcak bir döküm odun sobasının yanında geçireceğiniz kış kahvaltılarından, yazın havuz başında serinleyerek tadacağınız öğleden sonralara kadar, her mevsimde size özel anlar sunuyor.

Alaçatı'nın büyüleyici atmosferinde unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyoruz.

Otelimiz, misafirlerimize modern konforları ve özgün hizmetleri bir arada sunarak, her anınızı özel kılmayı hedefler. Burada, teknoloji ve doğanın mükemmel uyumunu bulacaksınız. Ücretsiz yüksek hızlı WIFI ile dünyayla bağlantınızı kesmeden dinlenebilir, büyüleyici yüzme havuzumuzda serinleyerek güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz WIFI

Yüzme Havuzu

Yoga Alanı

Yemek & Restoran

Havaalanı Transfer

Masaj Salonu